Dôveruje nám viac ako 30 tis. klientov

POISTENIE

poistenie

Poistenie osôb

Poistenie zodpovednosti za škodu

Poistenie vozidiel

Všetky ďalšie poistenia

audit poistných zmluv

AUDIT POISTNÝCH ZMLÚV

A RIZÍK POISTENIA

Bezplatná kontrola

Výber krytia rizík

Úprava ceny poistenia

asistencia pri udalostiach

ASISTENCIA PRI 

UDALOSTIACH

Poradenstvo

Koordinácia činnosti pri likvidácii

Zastúpenie pri rokovaniach s poisťovňami

Po odoslaní formuláru vám s radosťou poradíme a odpovieme na všetky otázky. Zistíme spolu, ako vám môžeme pomôcť a dohodneme si bezplatnú konzultáciu.

Ozvite sa nám, tešíme sa na stretnutie s vami

Oboznámil som sa s podmienkami spracovania osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Roman Feitl - Roman Mont, Balkánska 283/45,  Bratislava - Rusovce

DeVega Digital 2019 © All rights reserved. 

telefón: +421 907 785 852 

 email: parkety@romanmont.sk   

OMNI FINANCE, s.r.o.

Nádražná 8

900 28 Ivanka pri Dunaji

Email: office@omnifinance.sk

Telefón: +421 907 724 777

@omni_finance

KONTAKT

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA
omnifinance logo
STAŇ SA PARTNEROM

Všetky poistenia na jednom mieste

Ponúkame vám najširšiu ponuku tých najvýhodnejších poistení na trhu. 

Poistenie osôb

Poistenie osôb, členov rodiny, zamestnancov, žiakov školy.

Poistenie zodpovednosti za škodu

S poistením zodpovednosti sa nemusíte ničoho obávať. Podnikatelia a zamestnanci môžete sa bez starostí venovať svoje práci.

Poistenie vozidiel

Získajte to najvýhodnejšie poistenie vášho automobilu ešte dnes.

Poistenie nákladov prepravovaného vozidlami

Poistite váš náklad a zabezpečte sa pred neočakávanými udalosťami. 

Poistenie strojov a zariadení

Opatrnosti nie je nikdy dosť. Poistite vaše stroje a zariadenia a spávajte v kľude.

Poistenie výstav

Poistenie výstav na mieru priamo pre vás. 

Stavebno-montážne poistenie

Poistite si stavebnú montáž a nič vás nezaskočí.

Poistenie poľnohospodárskych rizík

Neprichádzajte o peniaze ani vašu úrodu. Poistite si všetky riziká.

Poistenie majetku podnikateľov

Poistenie autosalónov alebo akýchkoľvek iných výstav.

Cestovné poistenie

S nami sa nemusíte obávať vycestovať do akejkoľvek krajiny. O všetko sa postaráme.

Zásah horskej služby

S nami sa môžete cítiť v bezpečí aj na horách. Všetko máte pokryté.

Všetky ostatné poistenia na mieru pre vás. 

Poistenie domov, bytov a domácností

Máme pre vás riešenie na mieru

BEZPLATNÁ PONUKA

Môžete sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme a pomôžeme.  

Získajte bezplatnú ponuku ešte dnes

Postaráme sa o vás ako o svojich

Prečo si vybrat nás?

Za 13 rokov sme obslúžili viac ako 30 tisíc klientov. S hrdosťou môžeme povedať, že k dnešnému dňu patrí viac ako 20 tisíc z nich k našim dlhodobým a spokojným klientom, ktorí nám dôverujú a pravidelne sa na nás obracajú.

Dôveruje nám viac ako 30 tisíc spokojných klientov

Náš tým - partneri omnifinance
Náš tým omnifinance.sk

Sme profesionáli v oblasti poisťovnícva s ľudskou tvárou a rodinnou atmosférou v našej spoločnosti. Naši klienti sú pre nás viac ako "len" zákazníci. Staráme sa o vás ako o členov našej vlastnej rodiny. Ozvite sa nám a vyskúšajte si to na vlastnej koži.

Osobný a rodinný prístup profesionálov

Služby spoločnosti OMNI FINANCE, s.r.o. využívame už 10 rokov. Zabezpečujú nám poistenie majetku spoločnosti ako aj vozidiel. Sú vždy ochotní, profesionálni a rýchli. Ich pomoc pri likvidácii poistných udalostí je bonus a úspora nášho drahocenného času. Napriek mnohým ponukám zo strany iných maklérov a maklérskych spoločností ohľadom zmeny samostatného finančného agenta, nevolili by sme ani dnes inak. Určite ostávame aj naďalej v spoločnosti OMNI FINANCE, s.r.o.
Mgr. Sylvia Majerníková, konateľka, Dokument Logistik, s.r.o.
S pánom Belovičom som sa stretol v začiatkoch svojho podnikania v roku 2007, keď som spravoval 3 bytové domy. Dnes ich spravujem niekoľko desiatok a o všetky poistenia a poistné udalosti sa stará spoločnosť OMNI FINANCE, s.r.o. S ich službami som nadmieru spokojný a som rád, že som našiel na tomto trhu partnera na dlhodobú a stabilnú spoluprácu. Ich servis a služby sú vysoko kvalitné, ako aj ich profesionalita poradenstva a ústretovosť.
Ján Kysela, konateľ, REESMA, s.r.o.
Veľmi rada a veľa cestujem. Dlho som riešila svoje poistenia osobnou návštevou pobočiek poisťovní, čo mi zaberalo veľa času a energie. Odkedy je spoločnosť OMNI FINANCE, s.r.o. v obci, využívam poistné poradenstvo priamo v priestoroch firmy OMNI FINANCE, s.r.o. Dnes už nie len cestovné poistenie, ale všetky poistenia ktoré mám. Spravili mi aj bezplatnú analýzu mojich súčasných poistiek. Venovali sa mi a vždy sa mi venujú ochotne a s úsmevom. Môžem všetkým len vrelo odporučiť.
Mária Sabová, Ivanka pri Dunaji
Na služby spoločnosti OMNI FINANCE, s.r.o. som sa obrátila po odporúčaní mojej sestry. Potrebovali sme poistenie stavby, neskôr domu a domácnosti. Napriek tomu, že nie sme z blízkeho okolia, boli veľmi ochotní a stretli sa s nami priamo na mieste nášho bydliska. Postupne sa ich klientami stala celá naša rodina. Vďaka nim máme vyriešené bývanie a všetko, čo je pre nás dôležité – zdravie, majetok, vozidlá aj podnikanie. Máme všetko poistené tam, kde nám to odporučili. Na spolupráci s nimi oceňujeme hlavne angažovanosť pri poistných udalostiach, ochotu riešiť zmeny v našich zmluvách kedykoľvek potrebujeme ich  dlhoročné skúsenosti. Za celú našu rodinu môžem vyjadriť veľkú spokojnosť s prácou, ktorú pre nás robia.  Odporúčam určite všetkým, ktorí majú záujem o poistné poradenstvo.
Ing. Kalivodová Zuzana, Kaplná

Naši spokojní klienti

So spoločnosťou OMNI FINANCE, s.r.o. som začal spolupracovať na základe odporúčania môjho priateľa. Využil som odborné poradenstvo a poistil som firmu a firemný majetok. Neskôr som sa rozhodol poistiť aj súkromný majetok. Táto spolupráca nám priniesla, okrem požadovaného profitu a úspory nákladov, predovšetkým maximálny prehľad vo všetkých finančných produktoch a službách, ktoré využívame. Našiel som, čo som hľadal.
Ing. Marián Botlík, konateľ, LOGISTECH GROUP, s.r.o.
Sme najväčší predajca automobilov na Slovensku. Našou prioritou je predaj a servis automobilov.  OMNI FINANCE, s.r.o. nám pomohli nájsť najvýhodnejšie podmienky z ponuky poisťovní  a my sme prenechali starostlivosť o tieto produkty im. To nám umožňuje venovať svoj čas obchodu a rastu našej spoločnosti.
Ing. Roman Cvik, konateľ, Final CD

Spolupracujeme s najväčšími a najspoľahlivejšími poskytovateľmi poistení na svete. Ponúkame vám to najvýhodnejšie poistenie, ktoré na trhu môžete dostať.

Najvýhodnejšie podmienky na mieru pre vás

wustenrot
axa
komunálna poisťovňa
colonnade
alianz
premium insurancce company

Naša spoločnosť spĺňa všetky najpríšnejšie kritéria NBS a ostatných finančných regulačných uradov. Môžete sa na nás spoľahnúť. Ste v dobrých rukách.

S nami ste v správnych rukách

kooperativa
AGRA poisťovňa
generali
union
uniqa
csob
DEFED insurance

Stavte na PZP, ktoré sa skutočne vyplatí

V omni finance vám pomôžeme uzatvoriť najvýhodnejšie PZP. Ak ste majiteľom auta, tak PZP, teda povinné zmluvné poistenie, je nevyhnutnosťou. Predstavuje poistenie zodpovednosti za škodu (a to na zdraví či majetku) spôsobenú prevádzkou motorového vozidla. Ukladá ho zákon č. 381/2001 Zb. 

Stavte na PZP, ktoré sa skutočne vyplatí

Omnifinance tím v plnej sile

PZP kryje škody, ktoré ako vodič môžete spôsobiť ostatným účastníkom poistnej udalosti (najčastejšie dopravná nehoda). Je dôležité zdôrazniť, že auto, ktoré nemá uzatvorené povinné zmluvné poistenie, je považované za nespôsobilé na prevádzku. Preto nezabudnite uzavrieť PZP, v opačnom prípade vám hrozí pokuta, a to až do výšky 3 300 eur.

Na čo slúži PZP

PZP cez omnifinance.sk

K PZP odporúčame aj havarijné poistenie. Je dobrovoľné a kryje škody na vozidle majiteľa bez ohľadu na to, kto spôsobil vzniknuté škody, teda kto je vinníkom.

ciselnik auta

Obrovskou výhodou je, že dnes môžete uzatvoriť aj online PZP z pohodlia domova či kancelárie – rýchlo, jednoducho a bezpečne. Garantujeme, že zmluva je okamžite platná po zaplatení. Nemusíte sa obávať ani o potrebné dokumenty – poistku a zelenú kartu budete mať okamžite v e-maili. Čiže môžete cestovať s pokojným svedomím.

Ak sa cítite medzi ponukami jednotlivých poisťovní stratení, kontaktujte našich skúsených poistných špecialistov. Klientom predkladáme najvýhodnejšie a najrozumnejšie ponuky slovenských poisťovní.

Presvedčte sa aj vy a majte to najlepšie PZP pre vaše auto, ako aj iné druhy poistenia (bývanie, osoby, cestovanie, stroje a zariadenia a i.). Samozrejmé je online poistenie. Zakladáme si na nadštandardných vzťahoch s klientmi, poisťovňami i bankami.  

PZP ponuka